אימון אישי וזוגי

אם הגעתם לכאן, כנראה שאתם מבינים שיש פער בין הרצוי למצוי אצלכם ואתם צריכים קצת עזרה בכיוונון ותכנון היעד שלכם.

אני פה לאימונים אישיים (קואוצ'ינג) לעזור לכם למצוא את הייעוד והדיוק שלכם. התהליך כולל נושאי זוגיות, תכנון זמן, אמונות שחוסמות אתכם, נושאי בטחון עצמי, ערכים, חוזקות וחולשות, התמודדות מול סיטואציות, החלטת החלטות, בחירות ועוד – על מנת שתוכלו לצמצם את הפער הזה שבין הרצוי למצוי, תבינו על מה אתם צריכים לשים דגש ולקבל ארגז כלים שיאפשר לכם לחיות את החיים שאתם באמת רוצים לעצמכם.

אני אתן לכם את המשקפיים. אתם תרכיבו אותם ותבחנו את החיים שלכם על פי הבחירות שלכם.

 

אני מודה שאני לא קואוצ'רית "רגילה". אני מביאה לפגישות את עולמי ותובנות הנסיון שלי, הלמידה, עולם הגישור, הייעוץ הזוגי, הפסיכולוגיה החיובית וכישורי התקשורת שלי. אני אשקף לכם כמו מראה מדויקת את המקום שאתם נמצאים בו ואלחץ על הנקודות שיגרמו לכם לנוע לעבר המטרות שלכם.

תהליך אימוני כולל פגישות של שעה, אחת לשבוע, במשרד ברמת החייל בתל אביב ואגב, התהליך לא נמשך לנצח.. אין לי עניין לבזבז לכם זמן יקר וכסף. אני מאמינה מנסיוני, שתוך שלושה – ארבעה חודשים (בערך), תוכלו לקבל את ארגז הכלים האישי שאתם זקוקים לו ואז נוכל להפרד לשלום ותוכלו לבוא ולבקר או לרווח את הפגישות לפי החלטה משותפת.

אני מאמינה גדולה בתהליך ממוקד, פרקטי, אישי ויעיל. אם גם אתם מאמינים בתהליכים כאלו – אני כאן בשבילכם.

אימון אישי

אם אתם בזוגיות תקועה, לא מתקדמת ומרגישים שאתם מתחילים ללכת לשני כיוונים שונים במקום ללכת יחד – רגע לפני קבלת החלטה לכאן או לכאן, אני ממליצה על נסיון של ייעוץ זוגי.

לפעמים אנחנו שומעים, אבל לא באמת מקשיבים. לפעמים אנחנו מרוכזים ברצונות שלנו ומתעלמים מכך שיש רצונות של בן הזוג ולפעמים אנחנו צריכים ללמוד להבין את השפה של האחר.

לפעמים אנחנו רוצים לומר משהו, אבל מתביישים ולפעמים המילים נתקעות. לפעמים גם בוכים.

אני רק מבקשת מכם לא לשבור את הכלים לפני שמנסים...

הייעוץ מתקיים במשרד ברמת החייל, אחת לשבוע לפגישה בת שעה.

ייעוץ זוגי

עקב דרישה של לקוחות, אני מציעה פגישה אחת ומיוחדת.
כאשר אתם צריכים לקבל החלטה מהירה בנוגע לנושא מסוים ורוצים לעבור פגישה ממוקדת, מהירה ונקודתית, משום שאין לכם זמן לעבור תהליך ארוך, פיתחתי פגישה מיוחדת בת 3-5 שעות, שבה נעבור תהליך ממוקד לגבי האתגר הספיציפי שלכם ותוכלו להרגיש בטוחים לגבי הבחירה שלכם.

 

זהו לא תהליך אימוני ארוך ועמוק כתהליך רגיל, אבל תצליחו להבין האם אתם עושים בחירה נכונה מתוך מקום עמוק ובריא, תוך שימוש ביכולות שלכם ובחוזקות שלכם. זו פגישה מושלמת למי שצריך להחזיר תשובה כבר מחר....

הפגישה נמשכת עד חמש שעות (כמובן עם הפסקות קצרות) ואני מודה שאני לעולם לא עובדת עם סטופר ובמקרה הצורך – תימשך גם יותר.

מיקרו טרגט קואוצ'ינג

שמרית

מאחלת לכם את החיים שאתם מאחלים לעצמכם,

להזמנת הרצאות, ימיי עיון וערבים פרטיים, בנושא אימון אישי או לכל נושא אחר, מלאו את הפרטים.

שמרית הילל | 054-3978432 | shimrith1978@gmail.com
הברזל 5 א', קומה 5, תל אביב
  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle