דרושים:
אנשים שצריכים שינוי

לא משנה אם אתם מנהלים את המשק הישראלי, סיימתם צבא או שאתם רוצים להיות הגרסא הכי טובה של עצמכם – השיטה שלי מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש. אתם תקבלו כלים מעשיים שיסללו לכם את הדרך שבסופה כבר לא תטילו ספק במי שאתם אתם, במה שאתם שווים ובמה שאתם יכולים להשיג.

0
סדנאות והרצאות
0
ספרים שכתבתי
0 +
אנשים שאימנתי

הרצאת ״עכשיו תורך״

בהרצאה נדבר על הבחירות שאנחנו עושים, ערך ההצלחה, מה תוקע אותנו במקום ולמה אנחנו אלופי העולם בתירוצים. ההרצאה מקדמת עשייה, מספקת כלים חשובים על "איך עושים את זה" וגורמת לנו לצאת מאיזור הנוחות שלנו ולהתקדם לעבר החיים שאנחנו ראויים לחיות. 
ההרצאה משולבת בסיפור האישי שלי שמשתלב בצורה מושלמת עם טכניקות אימון וטיפים מעשיים שכל אחד יכול להתחיל ליישם באותו הרגע.

״כשאנחנו שבעים, אנחנו מקשיבים״

הרצאת "זוגיות במטבח" : כחצי שעה דינאמית, קלילה, עם שיתוף קהל. ההרצאה מבוססת על  ספרו של חוקר הזוגיות ג'ון גוטמן ומהווה פרק בנושא הזוגיות מהספר החדש שלי "המתכון המנצח". ההרצאה משלבת בתוכה 10 נקודות לעבודת צוות במטבח ובזוגיות. איך הדברים קשורים?, כמה נקודות השקה יש בין הזוגיות במטבח לזוגיות בחיים?, איך רבים בסטייל ולא מפרקים את החבילה בכל מריבה?, איך עושים את זה נכון?, מתכונת של שאלות ותשובות עם הרבה טיפים לזוגיות בבית….
 הכנת "שוקוללי" – הקינוח המפורסם מהעונה הראשונה של "המטבח המנצח MKR".

המתכון המנצח

סדנת חוויה שהיא לא עוד ארוחה מטורפת ולא עוד ערב צוות… המנות לא מפסיקות לזרום, כוסות היין לא נשארות ריקות, אתם צוחקים, נהנים, אוכלים ומקבלים על הדרך טיפים וכלים לכל מה שבאמת חשוב בחיים…
ערב כזה עוד לא חוויתם!

הצצה לאירועים שלי

אירועים קרובים

אם הגעתם עד לכאן, תשאירו פרטים מבטיחה לא להציק (: